Nástěnka

Potvrzení na Městskou hromadnou dopravu Zlín (MHD)

Vyplněné potvrzení pro Dopravní společnost Zlín – Otrokovice pro vyřízení kartičky na MHD si mohou žákyně a žáci školy vyzvednout v kanceláři školy v úřední dny. V týdnu od 28. 8. 2017 budou potvrzení k vyzvednutí přímo na recepci školy. Potvrzení potřebují všichni žáci a žákyně školy, kteří již dovršili 15 let.

Rozvrhy pro š.r. 2017/2018

V sekci Rodiče a žáci – Rozvrhy byla zveřejněna základní varianta rozvrhů pro školní rok  2017/2018. V uvedených rozvrzích ještě není úplné umístění do učeben. Toto rozmístění budu realizovat v měsíci červenci a srpnu.  Z tohoto důvodu bude ještě docházet  k přeskládání hodin. Základní struktura s odpoledním vyučováním a posuny ale bude zachována.

Rozdělení nově přijatých žákyň a žáků

Rozdělení nově přijatých žákyň a žáků do tříd spolu s informacemi k seznamovacím pobytům jsou umístěny ZDE.

Aktuality e-mailem

Antispam

Cambridgeské zkoušky

Ve spolupráci s autorizovaným zkouškovým centrem Cambridge P.A.R.K. organizuje Gymnázium Zlín – Lesní čtvrt´ mezinárodní zkoušky z anglického jazyka, které mají neomezenou platnost. Jde především o tyto zkoušky:

- FCE (Cambridge English First) – úroveň B2

- CAE (Cambridge English Advanced) – úroveň C1

Informace o termínech a cenách zkoušek, registracích ke zkouškám i ke zkouškám nanečisto (mock testům): www.zkouskypark.cz/cs

 

Studenti se registrují individuálně pod kódem pro naši školu: SPS 088

za zvýhodněné partnerské ceny. Poplatek za zkoušku nanečisto je 300,-Kč. Při registraci k řádné zkoušce se tato částka odečítá od ceny zkoušky.

Při dostatečném počtu zájemců se řádné zkoušky i zkoušky nanečisto mohou konat přímo na naší škole.

 

Využití zkoušek:

- místo profilové  části maturitní zkoušky z AJ (nutno doložit certifikátem o zkoušce)

- ke studiu na vysoké škole

- ke studiu v zahraničí

- v profesní kariéře