Nástěnka

 je jedinečný mezinárodní studentský projekt, do něhož jsou zapojeny střední školy z Velké Británie, Německa, Švédska, USA, Jihoafrické republiky, Austrálie a České republiky (Gymnázium Zlin – Lesní čtvrť). Více se o projektu dočtete zde nebo na Facebooku.

.

Aktuality e-mailem

Antispam

80 let od založení školy

V rámci oslav proběhla a proběhne řada kulturních a společenských akcí, oslavy vyvrcholí Slavnostní akdemií v sobotu 12. listopadu 2016 v 17:30 hodin v Kongresovém centru Zlín. Vystoupí zde naši současní i bývalí studenti a studentky s programem mluveného slova, hudby i tance a pohybu.

V den konání Slavnostní akademie se uskuteční od 10 do 16 hodin také Den otevřených dveří - srdečně Vás tedy zveme rovněž k prohlídce nových a zrekonstruovaných budov naší školy.

Ve dnech 11. a 12 listopadu předpokládáme rovněž konání třídních srazů absolventů s bývalými vyučujícími, tyto akce však nejsme schopni zorganizovat hromadně. Pokud ale máte možnost se se svými bývalými spolužáky v rámci oslav sejít, budeme velmi rádi, když se tato setkání podaří propojit  s oficiálním programem oslav.