Nástěnka

Potvrzení na Městskou hromadnou dopravu Zlín (MHD)

Vyplněné potvrzení pro Dopravní společnost Zlín – Otrokovice pro vyřízení kartičky na MHD si mohou žákyně a žáci školy vyzvednout v kanceláři školy v úřední dny. V týdnu od 28. 8. 2017 budou potvrzení k vyzvednutí přímo na recepci školy. Potvrzení potřebují všichni žáci a žákyně školy, kteří již dovršili 15 let.

Rozvrhy pro š.r. 2017/2018

V sekci Rodiče a žáci – Rozvrhy byla zveřejněna základní varianta rozvrhů pro školní rok  2017/2018. V uvedených rozvrzích ještě není úplné umístění do učeben. Toto rozmístění budu realizovat v měsíci červenci a srpnu.  Z tohoto důvodu bude ještě docházet  k přeskládání hodin. Základní struktura s odpoledním vyučováním a posuny ale bude zachována.

Rozdělení nově přijatých žákyň a žáků

Rozdělení nově přijatých žákyň a žáků do tříd spolu s informacemi k seznamovacím pobytům jsou umístěny ZDE.

Aktuality e-mailem

Antispam

80 let od založení školy

V rámci oslav proběhla a proběhne řada kulturních a společenských akcí, oslavy vyvrcholí Slavnostní akdemií v sobotu 12. listopadu 2016 v 17:30 hodin v Kongresovém centru Zlín. Vystoupí zde naši současní i bývalí studenti a studentky s programem mluveného slova, hudby i tance a pohybu.

V den konání Slavnostní akademie se uskuteční od 10 do 16 hodin také Den otevřených dveří - srdečně Vás tedy zveme rovněž k prohlídce nových a zrekonstruovaných budov naší školy.

Ve dnech 11. a 12 listopadu předpokládáme rovněž konání třídních srazů absolventů s bývalými vyučujícími, tyto akce však nejsme schopni zorganizovat hromadně. Pokud ale máte možnost se se svými bývalými spolužáky v rámci oslav sejít, budeme velmi rádi, když se tato setkání podaří propojit  s oficiálním programem oslav.