15. 9. 2014 - Mgr. Pavel Postava

CORNY–SŠ středoškolský pohár

Ve čtvrtek 11. 9. 2014 se zúčastnila družstva našich žáků a žákyň okresního kola atletického poháru - CORNY  na stadionu v Otrokovicích.

Jak v soutěži dívek, tak v soutěži chlapců naše 10-ti členná družstva suverénně zvítězila a získala titul okresního přeborníka. Svými výkony si zajistila postup do krajského finále. Počasí atletům nepřálo. Od rána nepřetržitě pršelo a některé sektory byly doslova pod vodou. Přesto padaly i vynikající výkony. Nejhodnotnějšího výkonu v kategorii dívek dosáhla naše Klára Navrátilová z1.B, když zaběhla 60m za 8,4 sekundy a Petra Herzogová z QA, která zaběhla 800m za 2:33,2 minuty. V kategorii hochů dosáhli 3. a 4. nejhodnotnějšího výkonu Jan Slovák za 100m v čase 11,4 sekundy a Václav Staněk za čas 52,6 sekundy na 400m. Všem reprezentantům děkujeme za vzornou reprezentaci a blahopřejeme k dosaženým výkonům a titulům okresních přeborníků.