5. 12. 2016 - PhDr. Pavel Neradil

Okresní kolo soutěže G2 FLORBAL CHALLENGE

V pátek 2.12. 2016 se zúčastnili žáci našeho gymnázia Okresního kola soutěže G2 FLORBAL CHALLENGE, které se konalo ve sportovní hale v Otrokovicích.

V pátek 2.12. 2016 se zúčastnili žáci našeho gymnázia Okresního kola soutěže G2 FLORBAL CHALLENGE, které se konalo ve sportovní hale v Otrokovicích. Organizátorem turnaje byla florbalová asociace a zúčastnit se ho mohli pouze žáci 1. a 2. ročníků čtyřletých středních škol, resp. žáci navštěvující kvartu na šestiletých a sextu na osmiletých gymnáziích. Náš tým byl úspěšný a stal se celkovým vítězem turnaje s právem postupu do krajského kola. Také v kanadském bodování neměli naši hráči konkurenci. První Jakub Haša vstřelil šest gólů a další čtyři pro své spoluhráče připravil. Třetí v kanadském bodování Jakub Mikel tři góly vstřelil a na dva přihrál. Pátý byl Václav Tichý, který dva góly vstřelil a dva připravil.

Jednotlivá utkání:

SPŠ Otrokovice vs. Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť              1:5

Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť vs. Obchodní akademie Zlín           4:2

Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť vs. SPŠ Zlín             4:2

Děkuji všem zúčastněným žákům za reprezentaci školy a přeji hodně úspěchů v krajském kole!