Nástěnka

Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám

Připravili jsme pro vás přípravné kurzy k přijímacím zkouškám. Podrobnější informace a elektronická přihláška ZDE.

Global Classroom Partnership

 je jedinečný mezinárodní studentský projekt, do něhož jsou zapojeny střední školy z Velké Británie, Německa, Švédska, USA, Jihoafrické republiky, Austrálie a České republiky (Gymnázium Zlin – Lesní čtvrť). Více se o projektu dočtete zde nebo na Facebooku.

.

Aktuality e-mailem

Antispam

Články

Úspěch našich bioložek v krajském kole olympiády kategorie D

1. 6. 2017 - Mgr. Aleš Červenák

Po velkém úspěchu v okresním kole biologické olympiády následovala další velmi zdařilá reprezentace našich studentek v krajské soutěži. Obě naše žákyně ze třídy 2SA potvrdily, že v biologii patří do nejvyšší ligy.


Krajské kolo biologické olympiády proběhlo 25. 5. 2017 v Tyrolském domě ZOO Zlín, kde se utkalo 12 nejlepších mladých biologů ze Zlínského kraje. Letošní 51. ročník soutěže byl zaměřen na téma „Detektivem v přírodě“. Během čtvrtečního dopoledne soutěžící zvládli biologický test, laboratorní úkol a praktické určování rostlin a živočichů.

Absolutní vítězkou biologické olympiády se stala Michaela Kovářová a 4. místo získala její sestra Kateřina Kovářová. Oběma našim studentkám moc gratulujeme ke skvělému umístění a v následujících ročnících soutěže jim přejeme další takové úspěchy. PKBI