Nástěnka

Potvrzení na Městskou hromadnou dopravu Zlín (MHD)

Vyplněné potvrzení pro Dopravní společnost Zlín – Otrokovice pro vyřízení kartičky na MHD si mohou žákyně a žáci školy vyzvednout v kanceláři školy v úřední dny. V týdnu od 28. 8. 2017 budou potvrzení k vyzvednutí přímo na recepci školy. Potvrzení potřebují všichni žáci a žákyně školy, kteří již dovršili 15 let.

Rozvrhy pro š.r. 2017/2018

V sekci Rodiče a žáci – Rozvrhy byla zveřejněna základní varianta rozvrhů pro školní rok  2017/2018. V uvedených rozvrzích ještě není úplné umístění do učeben. Toto rozmístění budu realizovat v měsíci červenci a srpnu.  Z tohoto důvodu bude ještě docházet  k přeskládání hodin. Základní struktura s odpoledním vyučováním a posuny ale bude zachována.

Rozdělení nově přijatých žákyň a žáků

Rozdělení nově přijatých žákyň a žáků do tříd spolu s informacemi k seznamovacím pobytům jsou umístěny ZDE.

Aktuality e-mailem

Antispam

Články

Úspěch našich bioložek v krajském kole olympiády kategorie D

1. 6. 2017 - Mgr. Aleš Červenák

Po velkém úspěchu v okresním kole biologické olympiády následovala další velmi zdařilá reprezentace našich studentek v krajské soutěži. Obě naše žákyně ze třídy 2SA potvrdily, že v biologii patří do nejvyšší ligy.


Krajské kolo biologické olympiády proběhlo 25. 5. 2017 v Tyrolském domě ZOO Zlín, kde se utkalo 12 nejlepších mladých biologů ze Zlínského kraje. Letošní 51. ročník soutěže byl zaměřen na téma „Detektivem v přírodě“. Během čtvrtečního dopoledne soutěžící zvládli biologický test, laboratorní úkol a praktické určování rostlin a živočichů.

Absolutní vítězkou biologické olympiády se stala Michaela Kovářová a 4. místo získala její sestra Kateřina Kovářová. Oběma našim studentkám moc gratulujeme ke skvělému umístění a v následujících ročnících soutěže jim přejeme další takové úspěchy. PKBI