Nástěnka

Potvrzení na Městskou hromadnou dopravu Zlín (MHD)

Vyplněné potvrzení pro Dopravní společnost Zlín – Otrokovice pro vyřízení kartičky na MHD si mohou žákyně a žáci školy vyzvednout v kanceláři školy v úřední dny. V týdnu od 28. 8. 2017 budou potvrzení k vyzvednutí přímo na recepci školy. Potvrzení potřebují všichni žáci a žákyně školy, kteří již dovršili 15 let.

Rozvrhy pro š.r. 2017/2018

V sekci Rodiče a žáci – Rozvrhy byla zveřejněna základní varianta rozvrhů pro školní rok  2017/2018. V uvedených rozvrzích ještě není úplné umístění do učeben. Toto rozmístění budu realizovat v měsíci červenci a srpnu.  Z tohoto důvodu bude ještě docházet  k přeskládání hodin. Základní struktura s odpoledním vyučováním a posuny ale bude zachována.

Rozdělení nově přijatých žákyň a žáků

Rozdělení nově přijatých žákyň a žáků do tříd spolu s informacemi k seznamovacím pobytům jsou umístěny ZDE.

Aktuality e-mailem

Antispam

Články

Vítězství ve výtvarné soutěži

6. 6. 2017 - Mgr. Veronika Sedláčková

Již po deváté vyhlašuje Zlín u příležitosti Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež výtvarnou soutěž O pohár města Zlína.


Letošním tématem soutěže byla inspirace švédskou dětskou literaturou. Ve velké konkurenci byly jako nejlepší ohodnoceny v kategorii nejstarších práce našich studentů -  Klára Mikesková (4KA) získala 3. místo,  Anna Kudlová (4KA)   2. místo, linoryt Jana Dubna (2.D) se stal prací vítěznou.