Nástěnka

Potvrzení na Městskou hromadnou dopravu Zlín (MHD)

Vyplněné potvrzení pro Dopravní společnost Zlín – Otrokovice pro vyřízení kartičky na MHD si mohou žákyně a žáci školy vyzvednout v kanceláři školy v úřední dny. V týdnu od 28. 8. 2017 budou potvrzení k vyzvednutí přímo na recepci školy. Potvrzení potřebují všichni žáci a žákyně školy, kteří již dovršili 15 let.

Rozvrhy pro š.r. 2017/2018

V sekci Rodiče a žáci – Rozvrhy byla zveřejněna základní varianta rozvrhů pro školní rok  2017/2018. V uvedených rozvrzích ještě není úplné umístění do učeben. Toto rozmístění budu realizovat v měsíci červenci a srpnu.  Z tohoto důvodu bude ještě docházet  k přeskládání hodin. Základní struktura s odpoledním vyučováním a posuny ale bude zachována.

Rozdělení nově přijatých žákyň a žáků

Rozdělení nově přijatých žákyň a žáků do tříd spolu s informacemi k seznamovacím pobytům jsou umístěny ZDE.

Aktuality e-mailem

Antispam

Články

Kotelna 2017

12. 6. 2017 - Štěpán Sakin 7EA

Dne 2. 6. v odpoledních hodinách se u nás na školním hřišti konala ojedinělá akce nesoucí název Kotelna. Ve zkratce jde o multižánrový festival. Do programu byla zařazena pěvecká, taneční i talentová vystoupení.


Only Way, kterou doprovodil Miroslav Černý, All Style Unit, které nám předvedly dvě skvělé taneční choreografie, Dance Studio Starlight a jejich formace, Ropeskipping Ladies a další. Celým průběhem provázel moderátor Vojtěch Hunák. Zajímavým zpestřením byla například soutěž o celý karton Capri-sonne, která spočívala v tom, kdo v nejrychlejším čase dokáže jedno pitíčko vypít. Vyhrál Adam Kuřil z 3. B s časem 6:51 sekund! Kdo měl žízeň nebo hlad tak mohl svým potřebám vyhovět ve zřízeném bufetu, kde se prodávaly párky v rohlíku nebo káva a čepovaná kofola.

Celou akci by nebylo možné uspořádat bez pomoci ostatních. Proto děkujeme všem, kteří se nebáli a propůjčili nám zvukové vybavení, dodávku, stany, pódium, koberce a jiné.

Mezi hlavní organizátory se řadí: Matěj Hunák, Vojtěch Hunák, Štěpán Sakin, David Strouhal, David Štícha. 

Více fotek naleznete na facebook. stránkách Gymzl TV: https://www.facebook.com/pg/GymzlTV/photos/?tab=album&album_id=1970938232932270