Nástěnka

Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám

Připravili jsme pro vás přípravné kurzy k přijímacím zkouškám. Podrobnější informace a elektronická přihláška ZDE.

Global Classroom Partnership

 je jedinečný mezinárodní studentský projekt, do něhož jsou zapojeny střední školy z Velké Británie, Německa, Švédska, USA, Jihoafrické republiky, Austrálie a České republiky (Gymnázium Zlin – Lesní čtvrť). Více se o projektu dočtete zde nebo na Facebooku.

.

Aktuality e-mailem

Antispam

Články

Zlínský kraj ocenil školní preventisty a úspěšné žáky - mezi oceněnými je i náš student David Mikel

13. 6. 2017 - Mgr. Pavel Simkovič

Na přelomu března a dubna letošního roku vyzval Zlínský kraj pedagogickou i nepedagogickou veřejnost k předkládání nominací na dva druhy vyznamenání: na Ocenění školních metodiků prevence Zlínského kraje a na Ocenění žáků Zlínského kraje. Ze zaslaných nominací bylo vybráno 13 školních metodiků prevence a 7 žáků ze základních a středních škol z území Zlínského kraje.

(https://www.kr-zlinsky.cz/kraj-ocenil-skolni-preventisty-uspesne-zaky-i-dva-studenty-kteri-uhasili-mladika-v-plamenech-aktuality-14020.html)


Mezi oceněnými žáky byl vybrán i náš student oktávy David Mikel. David úspěšně reprezentuje školu v zeměpisných olympiádách - největšího úspěchu dosáhl v roce 2016, kdy po vítězstvích v okresním a krajském kole získal 3. místo v ústředním kole kategorie D. Tímto úspěchem si zajistil možnost reprezentovat Českou republiku na Mezinárodní geografické olympiádě iGeo v čínském Pekingu. Tato akce se uskutečnila v srpnu 2016 (český čtyřčlenný tým obsadil 27. místo v konkurenci 44 států. I v letošním roce byl v Zeměpisné olympiádě velmi úspěšný, v krajském kole obsadil 2. místo a postoupil do celostátního kola, v němž se umístil na krásném 6. místě. Další úspěch zaznamenal David v rámci SOČ, kdy získal Cenu děkana fakulty dopravní za 2. sdílené místo s prací Nové linkové vedení MHD ve Zlíně s využitím parciálních trolejbusů.

Více informací: https://www.kr-zlinsky.cz/kraj-ocenil-skolni-preventisty-uspesne-zaky-i-dva-studenty-kteri-uhasili-mladika-v-plamenech-aktuality-14020.html