Nástěnka

Potvrzení na Městskou hromadnou dopravu Zlín (MHD)

Vyplněné potvrzení pro Dopravní společnost Zlín – Otrokovice pro vyřízení kartičky na MHD si mohou žákyně a žáci školy vyzvednout v kanceláři školy v úřední dny. V týdnu od 28. 8. 2017 budou potvrzení k vyzvednutí přímo na recepci školy. Potvrzení potřebují všichni žáci a žákyně školy, kteří již dovršili 15 let.

Rozvrhy pro š.r. 2017/2018

V sekci Rodiče a žáci – Rozvrhy byla zveřejněna základní varianta rozvrhů pro školní rok  2017/2018. V uvedených rozvrzích ještě není úplné umístění do učeben. Toto rozmístění budu realizovat v měsíci červenci a srpnu.  Z tohoto důvodu bude ještě docházet  k přeskládání hodin. Základní struktura s odpoledním vyučováním a posuny ale bude zachována.

Rozdělení nově přijatých žákyň a žáků

Rozdělení nově přijatých žákyň a žáků do tříd spolu s informacemi k seznamovacím pobytům jsou umístěny ZDE.

Aktuality e-mailem

Antispam

Články

Slavnostní předávání maturitních vysvědčení

14. 6. 2017 - Mgr. Jana Dvořáčková

V pondělí 5. 6. 2017 byla v Kongresovém centru ve Zlíně předána maturitní vysvědčení letošním úspěšným maturantkám a maturantům.


Slavnostní předávání zahájil úvodním projevem ředitel školy RNDr. Jan Chudárek, který pak vysvědčení předal jednotlivým absolventkám a absolventům. Letošní úspěšní absolventi zkoušek Německý jazykový diplom a DELF obdrželi rovněž svůj jazykový certifikát – předaly ho Dr. Silke Gester, lektorka německého jazyka, a Mgr. Magda Zálešáková, předsedkyně Francouzsko-českého klubu ve Zlíně.

K slavnostní atmosféře přispěl kulturní program žákyň a žáků školy - recitační vystoupení byla prostřídána písněmi v podání studentské kapely Only Way a taneční prezentací studia Starlight.

Všem absolventkám a absolventům přejeme hodně úspěchů při přijímacím řízení na vysoké školy i v jejich osobním životě.