Nástěnka

Potvrzení na Městskou hromadnou dopravu Zlín (MHD)

Vyplněné potvrzení pro Dopravní společnost Zlín – Otrokovice pro vyřízení kartičky na MHD si mohou žákyně a žáci školy vyzvednout v kanceláři školy v úřední dny. V týdnu od 28. 8. 2017 budou potvrzení k vyzvednutí přímo na recepci školy. Potvrzení potřebují všichni žáci a žákyně školy, kteří již dovršili 15 let.

Rozvrhy pro š.r. 2017/2018

V sekci Rodiče a žáci – Rozvrhy byla zveřejněna základní varianta rozvrhů pro školní rok  2017/2018. V uvedených rozvrzích ještě není úplné umístění do učeben. Toto rozmístění budu realizovat v měsíci červenci a srpnu.  Z tohoto důvodu bude ještě docházet  k přeskládání hodin. Základní struktura s odpoledním vyučováním a posuny ale bude zachována.

Rozdělení nově přijatých žákyň a žáků

Rozdělení nově přijatých žákyň a žáků do tříd spolu s informacemi k seznamovacím pobytům jsou umístěny ZDE.

Aktuality e-mailem

Antispam

Články

Letní sportovní kurz ve Zlíně

19. 6. 2017 - PhDr. Pavel Neradil, Mgr. Jana Marcaníková

V týdnu od 12. 6. do 16. 6. 2017 proběhl ve Zlíně Letní sportovní kurz žáků gymnázia Lesní čtvrť


V týdnu od 12. 6. do 16. 6. 2017 proběhl ve Zlíně Letní sportovní kurz žáků gymnázia Lesní čtvrť. Jako každoročně byl tento sportovní kurz cíleně zaměřen tak, aby byl pro žáky pestrý a zábavný. V pětidenním kurzu se střídaly různorodé aktivity. V pondělí 12. 6. 2017 byl kurz zahájen cvičebním programem jógy pod vedením zkušené, profesionální instruktorky. V úterý 13 . 6. 2017 následovala posilovací cvičení ve sportcentru MATY Zlín. Ve středu 14. 6. 2017 nám přálo krásné počasí a my jsme ho využili k turistickému výšlapu na rozhlednu Doubrava nedaleko Vizovic, kde jsme se mohli kochat krásnými výhledy do všech světových stran. Protože bylo jasné nebe, mohli jsme sledovat vrcholky Bílých Karpat, Vizovických vrchů a Hostýnských vrchů. Udělali jsme pár vzpomínkových fotek a užívali si nádherné přírody. Ve čtvrtek 15 .6. 2017 si mnozí žáci otestovali svoji odvahu v lezecké centru Vertikon – Singing rock Zlín. Zde, pod vedení zkušených instruktorů si žáci vyzkoušeli lezecké techniky na umělé stěně o různé obtížnosti a výšce. Všichni žáci prokázali svoji statečnost a tuto stěnu zdolávali bravurně. V pátek 16 .6. 2017 nás čekal relaxační pobyt v plaveckém bazénu lázní Zlín. Všem žákům, kteří se zúčastnili zlínského kurzu, bychom chtěli poděkovat za vzorný přístup, kázeň a příjemnou atmosféru v průběhu celého pětidenního cyklu a popřát mnoho sil do dalších sportovních aktivit.