Nástěnka

Potvrzení na Městskou hromadnou dopravu Zlín (MHD)

Vyplněné potvrzení pro Dopravní společnost Zlín – Otrokovice pro vyřízení kartičky na MHD si mohou žákyně a žáci školy vyzvednout v kanceláři školy v úřední dny. V týdnu od 28. 8. 2017 budou potvrzení k vyzvednutí přímo na recepci školy. Potvrzení potřebují všichni žáci a žákyně školy, kteří již dovršili 15 let.

Rozvrhy pro š.r. 2017/2018

V sekci Rodiče a žáci – Rozvrhy byla zveřejněna základní varianta rozvrhů pro školní rok  2017/2018. V uvedených rozvrzích ještě není úplné umístění do učeben. Toto rozmístění budu realizovat v měsíci červenci a srpnu.  Z tohoto důvodu bude ještě docházet  k přeskládání hodin. Základní struktura s odpoledním vyučováním a posuny ale bude zachována.

Rozdělení nově přijatých žákyň a žáků

Rozdělení nově přijatých žákyň a žáků do tříd spolu s informacemi k seznamovacím pobytům jsou umístěny ZDE.

Aktuality e-mailem

Antispam

Články

Škola žije i o prázdninách

21. 7. 2017 - Mgr. Pavel Simkovič

I v letošním roce jsme využili prázdninové období k opravám a velkému úklidu školy.


Již byly realizovány nátěry dřevěného obložení na jižní straně 4. pavilonu. Nyní se natírá jižní strana 5. pavilonu. Zároveň se realizují opravy poškozených fasád na budově školy.  Upravuje se okolí 4. pavilonu u školního hřiště tak, aby nedocházelo k sesuvům hlíny. Již byla provedena výmalba školní kuchyně a dalších prostor 6. pavilonu. Vše probíhá podle harmonogramu, tak aby škola byla připravena k 4. 9. 2017.