Nástěnka

Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám

Připravili jsme pro vás přípravné kurzy k přijímacím zkouškám. Podrobnější informace a elektronická přihláška ZDE.

Global Classroom Partnership

 je jedinečný mezinárodní studentský projekt, do něhož jsou zapojeny střední školy z Velké Británie, Německa, Švédska, USA, Jihoafrické republiky, Austrálie a České republiky (Gymnázium Zlin – Lesní čtvrť). Více se o projektu dočtete zde nebo na Facebooku.

.

Aktuality e-mailem

Antispam

Články

Vánoční turnaj SCRABBLE 2017

5. 1. 2018 - PhDr. Marcela Černotíková

V příjemné předvánoční atmosféře se konal 18.prosince 2017 již tradiční turnaj ve hře se slovy SCRABBLE. Do zápolení s písmenky se letos pustilo 18 žákyň a žáků napříč všemi ročníky našeho gymnázia.


Tentokrát skutečně zvítězila hráčská zkušenost a znalost našich turnajových podmínek, protože medailová místa obsadili  naši nejstarší hráči-studenti oktávy B, a to: na prvním místě Vojta VLK, druhá skončila Petra STOLAŘÍKOVÁ a se stejným počtem výher jako Petra se umístil jako třetí Jirka KUTÁLEK. Velká pochvala a uznání patří všem zúčastněným, zejména nejmladším primánkům, kteří  se časem  určitě vypracují k stejně dobrým výkonům jako jejich nejstarší spolužáci.

Celá výsledková listina s přehledem všech kol a bodů je k nahlédnutí v knihovně gymnázia, kde se za přispění knihovnice paní Taťány Románkové turnaj každoročně koná.