Přípravné kurzy na VŠ

V této rubrice Vás chci informovat o přípravných kurzech, které pořádají buď soukromé firmy nebo jednotlivé fakulty. Samozřejmě ne všechny fakulty rozesílají všechny informace na gymnázia, proto sledujte i webové stránky fakult.
Existuje několik soukromých společností, které nabízejí různé přípravné kurzy. Tyto společnosti prodávají také příručky k přípravě na konkrétní typy studia. Proto se rozhodněte, zda budete jezdit na kurzy, nebo se budete připravovat doma podle knížek.

Společnosti, které nabízí přípravné kurzy

(reference získáte asi nejlépe u svých starších spolužáků):
www.scio.cz, s.r.o.

Sokrates

Tutor

Vzdělávací centrum AZ Smart

www.kampomaturite.cz - nabídka přípravných kurzů a publikací (např. E-Book Jak se dostat na nejžádanějších obory VŠ)

Kurzy Fido

www.samouk.cz online kurzy s výkladem teorie, testy + online konzultace s lektorem


Přípravné kurzy na testy TSP

(přijímací testy na všechny fakulty Masarykovy univerzity v Brně - vyjma LF)

 

TSP nanečisto

I letos organizujeme týden před ostrými TSP tzv. TSP nanečisto. Proběhnou v Brně, Zlíně, Jihlavě i Olomouci 13. a 14.4.2018.

 

Agentura paní Hany Kotulanové Kovářové nabízí našim studentům kurzy, které se budou konat na naší škole za zvýhodněnou cenu, termín výuky čtvrtek - pokud se přihlásí minimálně 15 zájemců.

Přihlásit se můžete na tomto odkazu.


Ústav matematiky a statistiky Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity

bude letos v termínu 8.-11.listopadu opět organizovat Matematický seznamovací kurz pro maturanty. Na akci budou mít studenti možnost získat spoustu informací důležitých pro studium matematiky na vysoké škole, poznají se s potenciálními spolužáky i vyučujícími, a také je čeká spousta zajímavých přednášek a her.

Více informací najdete v přiloženém letáku nebo na http://www.math.muni.cz/pro-uchazece/uchazeci-bakstudium/seznamovaci-kurz.html,

případné dotazy lze směřovat na seznamovak@math.muni.cz.