21. 12. 2017 - Mgr. Vlastimil Hrbáček

Já a My 2017

Již osmnáctý ročník tradičního besedování Já a My 2017 proběhl ve čtvrtek 21. prosince. Ve škole jsme přivítali více než čtyřicet lektorů z různých oblastí práce s lidmi, kteří byli v předvánočním čase ochotni věnovat se našim studentům i pedagogům.


Úvod setkání nám zpříjemnila skupina Only way složená z našich studentů a jejich přátel. Vedle tradičních lektorů z řad policie, hasičského sboru, červeného kříže a organizací, které se zabývají preventivní a příbuznou tématikou, jmenujme alespoň některé nové tváře letošních aktivit, například Petra Nýdrle, herce a režiséra divadla Malá scéna, MUDr. Vlastu Fojtíkovou z Krajské hygienické stanice nebo vedoucí K centra Zlín Mgr. Kateřinu Maděrovou. Příjemnou tradicí se stává, že se k nám jako lektoři vracejí naši absolventi.
Letos je zastoupila  Dominika Nádaši-Strohbachová z Salesiánského klubu mládeže Zlín a Martin Vítek, absolvent DePaul University v Chicagu a nyni spoluzakladatel firmy Fundchaser. Již po několikáte jsme v roli lektora přivítali primátora statutárního města Zlína Miroslava Adámka.

Závěrem můžeme konstatovat, že se akce byla úspěšná a nezbývá než se těšit na devatenáctý ročník.