22. 6. 2020 - Mgr. Iva Adámková

KREATIVNÍ PROJEKTOVÝ DEN - GETTING CREATIVE

V rámci realizovaného projektu ERASMUS+ KA2 Richesses de la diversité se účastníci sešli 22. června 2020 v prostorách Gymnázia Zlín - Lesní čtvrť, aby pokračovali v naplánovaných projektových aktivitách.


Z důvodu epidemie koronaviru nebylo prozatím možno uskutečnit naplánovaný výměnný pobyt našich žáků na francouzské partnerské škole Collège Emilien Adam de Villiers, Saint-Pierre na ostrově Réunion. Nicméně projekt i tak probíhá, a to formou online aktivit či konkrétních projektových činností naplánovaných na obou partnerských školách.

Jak se můžete přesvědčit v přiložené fotogalerii, KREATIVNÍ PROJEKTOVÝ DEN GETTING CREATIVE byl velmi pestrý. Vyhlásili jsme vítěze a vítězky znalostní anglické soutěže realizované virtuálně prostřednictvím aplikace KAHOOT a MS TEAMS. Velmi rádi jsme jim předali zasloužené ceny! Pokračovali jsme v tvorbě maxipexesa na téma diverzity česko-réunionské. Pracovali jsme na vytváření speciálních graffiti. Tyto budou použity na jógamatkách pořízených pro účely relaxační a meditační. Jakým způsobem?! Nechejte se překvapit! Již brzy bude provedena instalace v prostorách Gymnázia Zlín - Lesní čtvrť a vy budete moci osobně otestovat funkčnost i ohodnotit estetiku….

Iva Adámková, koordinátorka projektu ERASMUS+ KA2 Richesses de la diversité