5. 8. 2020 - Mgr. Pavel Dlouhý

Učitelé přírodovědných předmětů a tělocviku zahájí školní rok v novém!

V průběhu letních prázdnin realizuje naše škola za podpory zřizovatele, Zlínského kraje, projekt "Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť - oprava a vybavení kabinetů v 6. a 7. pavilonu". 


Po více než 30 letech se učitelé přírodovědných předmětů a tělocviku mohou těšit na nově zrekonstruované a vybavené kabinety, které výrazně přispějí ke zlepšení jejich pracovního prostředí. Projekt je financován za výrazné podpory zřizovatele školy Zlínského kraje. Celkový rozpočet činí 5 114 tis. Kč. Akce navazuje na projekty realizované v letech 2017 - 2018, které byly zaměřeny na modernizaci učeben a laboratoří.

Projektovou dokumentaci zpracovala společnost Ateliér Mur s.r.o. na jaře tohoto roku, následně byl v květnu Radou Zlínského kraje schválen investiční záměr. Ve výběrovém řízení uspěla společnost ALSPO ZLÍN s.r.o., která zahájila stavební práce začátkem července. Pokud vše půjde podle harmonogramu (zatím se to daří), věříme, že počátkem září bude vše hotovo.

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť děkuje tímto všem subjektům, které se na realizaci akce podílejí za skvělou spolupráci.

Ve fotogalerii se můžet podívat na původní vzhled kabinetů a také na aktuální stav, který se neustále mění k lepšímu:-).

Původní stav: 

Aktuální stav: