17. 5. 2022 - Mgr. Jana Marcaníková ml.

Přebor škol v orientačním běhu – krajské kolo

Po dvouleté pauze byl obnoven Přebor škol v OB, kde má účast běžců našeho gymnázia dlouholetou tradici.

V soutěži základních škol a nižších gymnázií obsadila v kategorii D7 první místo Markéta Vlčková (1PA) a třetí místo Lucie Kubíčková (2SA). V kategorii H7 vybojoval třetí příčku Filip Šubín (2SB).

V soutěži středních škol v kategorii DS dominovaly naše studentky. První místo patří Valentině Batani (6XA), druhé místo Kateřině Nevěřilové (4D) a třetí místo Dagmar Hubáčkové (4D). V kategorii HS se umístil na druhé příčce Tobias Pekárek (6XB).

V soutěži družstev naše škola potvrdila roli favorita. Družstvo vyššího gymnázia zvítězilo a postoupilo do celostátního fiále.

Všem běžcům děkujeme za skvělou reprezentaci školy a držíme pěsti do dalších závodů, PKTV