Výstava Boty z Baťovan vznikla na základě účasti 20 našich studentů v projektu Paint and Share partnerského Gymnázia Partizánske, realizovaného v rámci programu Visegrad Fund.
Dnes - Mgr. Vlastimil Hrbáček
Výstava Boty z Baťovan
Studenti si sami navrhli originální design dekoru a následně jej také vlastnoručně zrealizovali pomocí akrylových barev. Výstava představuje jejich kreativitu, týmovou spolupráci a osobní interpretaci baťovské tradice. Výstava se uskutečnila v květnu a červnu letošního roku ve vestibulu naší školy.
Pro ilustraci vkládáme některé vzpomínky účastníků programu.
Elen: „Program v Partizánském byl výjimečný nejen svou náplní a možností rozvíjet naši kreativitu formou malování bot, ale také díky své volnosti k navazování nových a prohlubování stávajících vztahů.“
Anna: „Nejvíce se mi líbila práce v ateliéru, který byl pěkně vybavený a hned naproti byla i dokonce kavárna.“
Gabriela: „Partizánské bylo místo nejenom pro stmelování vztahů, ale i pro vznik nových, které byly z naší vlastní vůle díky nesmírné volnosti programu. Program sám o sobě byl vzdělávací a klidný.“
Melanie: „Moc mě bavilo malování na boty, ale nejlepší byl čas strávený s přáteli, tedy upevňování vztahů (nebo i vznik nových).“
Marie: „Super zážitky i s novými lidmi!“
Fotografie z projektu naleznete v odkazu a pod QR kódem.
https://eu.zonerama.com/Link/Album/15193066?secret=A7V413qLIFh16g6D7CbuiL03X


