7. 12. 2020 - Mgr. Petra Hečková

Nevěš hlavu, hleď vzhůru!

Aby se nám všem do školy vracelo ještě radostněji, připravili jsme pro vás všechny v rámci projektu ERASMUS+ KA2 Richesses de la diversité jedno malé překvapení. 


Kdo by po dlouhém sezení u počítače či ve škole netoužil po protažení celého těla nebo prostě jen po odpočinku? Nově tak můžete jednoduše učinit i přímo u nás ve škole.

V rámci našich projektových aktivit vám přinášíme možnost vypůjčení si cvičebních podložek, které najdete ve stojanu (Děkujeme, pane Beneši.) pod schodištěm přímo u vstupu do školy (viz foto), možnost dezinfekce zajištěna. Využití je jen a jen na vás, například v prvním patře u bufetu si můžete vleže zahrát pexeso, které najdete na stropě. Originální malby, které na něm najdete, vytvořili na téma rozdílnosti životního prostředí partnerských škol ve Zlíně a na Réunionu naši studenti, a výstavu pro vás nainstalovaly úžasné holky z 2SA. 

Užijte si odpočinek, zacvičte si, jen prosím nevyrušujte ostatní a nelehejte ostatním pod nohy, a hlavně vracejte podložky na původní místo. Děkujeme!