18. 3. 2023 - Mgr. Renata Večerková

Logo ústředního kola 72. ročníku matematické olympiády vzešlo z návrhů studentů

Prestižní akce pořádaná naší školou získala své logo. Návrhů byly desítky. Vítězným se stalo logo Jakuba Dolanského z 5QA.


Objeví se na všech propagačních materiálech. Zdobí rollupy, brožury, tiskové materiály i prezentace. Stane se nedílnou součástí letošní prestižní akce pořádané Gymnáziem Zlín – Lesní čtvrť. 

Řeč je o logu ústředního kola 72. ročníku matematické olympiády. Kreativnímu ztvárnění loga se věnovali studenti napříč ročníky. Vznikly desítky návrhů a skvělých nápadů.

Na návrhu loga ústředního kola matematické olympiády se podíleli studenti výtvarné výchovy pod vedením Renáty Večerkové. Poté byly vybrány nejzajímavější nápady. Na vektorizaci loga pak pracovali studenti 3. ročníků v Semináři počítačové grafiky pod vedením Lenky Zbrankové.

Vítězným návrhem loga se stal návrh Jakuba Dolanského, 5QA, o vítěznou vektorizaci loga se zasadila Michaela Švějčarová, 3D. Oběma studentům gratulujeme a děkujeme za skvělou práci.

 

Podívejte se v galerii, jak logo vznikalo, které návrhy zaujaly vedení školy i studenty počítačové grafiky a které návrhy byly vybrány k vektorizaci.